نگهداری شبکه

 

نگهداری شبکه و نگهداری کامپیوتر از خدمات اصلی شرکت عصر داده ایتوک میباشد. با چندین سال سابقه کاری و ارائه خدمات نگهداری شبکه های کامپیوتری به شرکت ها ، موسسات و سازمان ها و …تجربه بسیار مناسبی برای ما ایجاد نموده و همواره سعی می نمائیم با ارائه خدمات مطلوب حوزه فعالیت خود را گسترش دهیم. در این سالها همکاری مناسبی با شرکت ها و موسسات تجاری ، تولیدی ، بازرگانی ، کارخانجات و سایر سازمان ها داشته ایم که تقریبا میتوان گفت به حوزه های مختلف کاری آشنایی داریم و این وجه تمایزی با سایر شرکت های نگهداری شبکه شده و با این تجربه کاری توانسته ایم نیاز مشتریان خود را ساده تر درک نمائیم. همچنین با داشتن پرسنل مجرب و متخصص در این زمینه خدمات گسترده ایی ارائه نموده  و جزو شرکت های برتر در این حوزه قرار گرفتیم. دلیل این موضوع را نیز از بخش سوابق کاری ما میتوانید جویا شوید. در این بخش به شرکت هایی اشاره شده که بیش از ده سال قرارداد نگهداری شبکه با این شرکت داشته و دارند.

نگهداری شبکه توسط عصر داده ایتوک از راههای مختلفی انجام می شود که شامل موارد زیر میباشد:

– ارائه خدمات به صورت هفتگی و اعزام کارشناس جهت رفع اشکالات احتمالی

– اعزام کارشناس مستقر و ثابت به سازمان ها و شرکت ها

– اعزام چندین کارشناس متخصص در قالب یک تیم به سازمان درخواست کننده

– نگهداری شبکه های کامپیوتری از راه دور

– پشتیبانی تلفنی هم یکی از راههای ارائه خدمات است که افراد مرتبط و تعیین شده مشکلات را به صورت تلفنی منتقل کرده و به صورت تلفنی هم راهنمایی های لازم صورت می گیرد.

 

 

 

 

 

نگهداری شبکه های کامپیوتری

توسعه و گسترش شبکه های کامپیوتری فقط مختص به یک حرفه و شغل خاص نیست. در حال حاضر و در دنیای کنونی بسیاری از مشاغل برای انتقال اطلاعات مربوط به حرفه خود، تجزیه و تحلیل این اطلاعات، محاسبات مربوط به تولید محصول خاص و بسیاری دیگر از فن آوری شبکه های کامپیوتری استفاده می کنند. برای همین به همان نسبتی که این علم توسعه پیدا کرده است، مشکلات مربوط به آن هم بیشتر شده و شرکت ها و سازمان های مختلفی با این مشکلات دست و پنجه نرم می کنند. برخی شرکت ها برای رفع این مشکلات اقدام به استخدام یک نیروی ثابت می کنند که در بیشتر مواقع مقرون به صرفه نیست و یا اینکه این نیرو در همه زمینه ها تخصص کافی ندارد. برخی دیگر از سازمان ها هم برای پشتیبانی شبکه خود از مشاوره و راهنمایی شرکت های خصوصی که در این زمینه فعالیت نگهداری شبکه های کامپیوتری تخصص دارند، بهره می برند که البته این راه حل بهتری است که در ادامه در مورد آن صحبت می کنیم.

خدمات نگهداری شبکه های کامپیوتری در حقیقت شامل خدمات مربوط به بروزرسانی شبکه داخلی شرکت و اصلاحات اشکالات احتمالی می باشد.

 

قرارداد نگهداری شبکه

در طور قرارداد نگهداری شبکه خدمات مختلفی ارائه می شود و این شرکت وجه تمایزی با سیار شرکت ها داشته و خدمات متفاوتی ارائه می نماید. برخی خدمات ارائه شده در طول قرارداد نگهداری شبکه به شرح ذیل می باشد:

 

  •  بازدید دوره‌ای از کلیه مراکز
  •  تهیه و بروزرسانی شناسنامه سخت‌افزاری
  •  سرویس اولیه کلیه سیسمتها
  •  تعمیر دستگاه‌های معیوب و نصب نرم‌افزار
  •  انجام رفع نواقص بر اساس اعلام کارفرما
  •  به روز رسانی آنتی ویروس و نصب patch هایامنیتی
  •  تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات
  •  ارائه مشاوره جهت بهینه‌سازی سیستم های کامپیوتری